Privalai prisijungti kad rašyti.
STAR STAR Augis prieš 4mėn. 16val.
Labas. Smile
STAR Kofemene prieš 4mėn. 3val.
Labukas Wink
STAR prieš 5m. 5mėn.
ok tuoj pakviesiu jei iseis Wink
STAR prieš 5m. 5mėn.
Sakyk Smile Ir jei nesunku, pakviesk klausytojų, padovanosiu 200 taškų
STAR prieš 5m. 5mėn.
paskui dar viena paleisi ok ?
Prašome prisijungti
337
Apklausa
Iš kokio miesto esate?

Prisijunk norėdamas dalyvauti apklausoje
Statistika
Šiuo metu naršo: 6
Prisijungę: 0
Užsiregistravo: 4
Šaukyklos pranešimu: 861
Forumo temų: 7
Forumo žinučių: 29
Komentarų: 17
Reklama 250x250
Atsitiktinis juokelis
Pirkite www.ermitazas.lt ir laimėkite 1 iš 5 UPIXEL kuprinių!
Fotografas Vincas Alesius iš Egidijaus Dragūno sieks prisiteisti 10 tūkstančių litų
w=660;h=308;177555.jpg

Egidijus Dragūnas-Selas įsisuko į naują skandalą. Vilnietis fotografas Vincas Alesius kaltina dainininką be leidimo panaudojus jo nuotrauką. Grupės „Skamp“ muzikanto Viliaus Alesiaus brolis teisme sieks prisiteisti 10 070 litų turtinės ir neturtinės žalos. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino fotografo advokatė Vilija Viešūnaitė.

V.Alesiui atstovaujanti advokatė Vilija Viešūnaitė portalui Žmonės.lt sakė, kad jau kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą su ieškiniu dėl autorinių teisių pažeidimo ir žalos atlyginimo. Advokatė patikino, kol kas dar laukianti atsakymo iš teismo, ar ieškinys bus priimtas.

„E.Dragūnas pasinaudojo V.Alesiaus vieno koncerto metu padaryta nuotrauka komerciniais tikslais. Jis šią nuotrauką naudojo savo koncertų Klaipėdoje ir Londone reklaminiuose plakatuose bei lankstinukuose. Nuotrauka buvo panaudota be leidimo ir nenurodant fotografo vardo ir pavardės“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Viešūnaitė.

V.Alesius bandė susitarti su E.Dragūnu gražiuoju, prašė nurodyti nuotraukos autoriaus pavardę, bet esą Selas pasiteisino dabar neturįs tam laiko.

„V.Alesius iš pradžių mėgino su muzikantu susitarti gražiuoju, bet nepavykus, teismui pateikėme ieškinį. Jame mes siekiame prisiteisti 10 070 litų atlyginimą už turtinę ir neturtinę žalą. 5 tūkst. neturtinės žalos atlyginimui, tai yra už autorinių teisių pažeidimą nenurodant fotografo pavardės ir 5 070 litų už turtinių teisių pažeidimą – tokia suma Alesius įvertino savo darbą“, – portalui Žmonės.lt paaiškino fotografo advokatė.

Egidijus Dragūnas kaltina fotografą noru pralobti

Portalui Žmonės.lt susisiekus su dainininku Egidijumi Dragūnu, jis pabrėžė, kad fotografas, pateikęs teismui ieškinį, yra neteisus ir siekia iš jo pasipelnyti. Anot Selo, nors su juo sutartis pasirašyta ir nebuvo, „draugišką“ leidimą naudoti fotografiją V.Alesius esą davė.

„Aš kaltas tikrai nesijaučiu ir nieko iš nieko nevogiau. Manau, kad jam prireikė pinigų ir štai, jis atsiminė nuotrauką, kurią pats mums davė prieš daugiau nei dvejus metus. Jokių autorinių sutarčių mes, aišku, nepasirašėme, nes viskas buvo paremta draugiškumo principu. Čia lygiai tas pats būtų, jei aš užsimanyčiau gauti pinigų iš filmo „Valentinas vienas“ kūrėjų: jokių sutarčių su jais nepasirašiau, bet mano dainos skambėjo filme. Būtų paprasčiausiai negražu iš mano pusės, jei dabar imčiau reikalauti už jas pinigų“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Dragūnas.

Paklausus Egidijaus, ar jis pats negali suprasti fotografo ambicijos ginti savo autorines teises, juk dainininkas dėl tos pačios priežasties neseniai teisme grūmėsi su „Pure Future White“ organizatoriumi Mindaugu Jonaičiu, jis patikino, kad situacija tikrai nėra tokia pati, o Vincas leidimą naudoti nuotrauką davė net ne jam, o jo mylimajai Eleonorai Sebrovai.

„V.Alesiaus aš tikriausiai net akyse nesu matęs. Dėl šios nuotraukos panaudojimo jis tarėsi su Eleonora, nes ji pažinojo šį fotografą. Mano 35 gimtadienio proga ji ruošė ir padovanojo tik man vienam skirtą albumą, su nuotraukomis ir koncerto akimirkomis. Paskui tą konkrečią nuotrauką panaudojome prieš du metus vykusiems koncertams reklamuoti ir dabar. Tačiau fotografui pareiškus pretenzijas, mes jas iš karto pakeitėme kitomis. Trumpai tariant – manau, jam prireikė pinigų ir jokio kriminalo su tomis nuotraukomis aš nematau“, – portalui Žmonės.lt tvirtino Selas.Parašyta: 2013-08-24 12:40  -  Kategorija: Kita  -  Parašė:
Komentarų nėra.
Norint rašyti komentarus, reikia prisijungti.

Atsiimkite prekes iš Pigu.lt parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose NEMOKAMAI*!
Visos teisės saugomos © 2018
Web dizaino sprendimas: ertin.lt / Programavimas: augustinasj
Kilo klausimų?
Susisiekite su mumis Skype - kissfm-lt arba el. paštu - info@kissfm.lt Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas