Privalai prisijungti kad rašyti.
STAR STAR Augis prieš 4mėn. 16val.
Labas. Smile
STAR Kofemene prieš 4mėn. 3val.
Labukas Wink
STAR prieš 5m. 5mėn.
ok tuoj pakviesiu jei iseis Wink
STAR prieš 5m. 5mėn.
Sakyk Smile Ir jei nesunku, pakviesk klausytojų, padovanosiu 200 taškų
STAR prieš 5m. 5mėn.
paskui dar viena paleisi ok ?
Prašome prisijungti
337
Apklausa
Iš kokio miesto esate?

Prisijunk norėdamas dalyvauti apklausoje
Statistika
Šiuo metu naršo: 1
Prisijungę: 0
Užsiregistravo: 4
Šaukyklos pranešimu: 861
Forumo temų: 7
Forumo žinučių: 29
Komentarų: 17
Reklama 250x250
Atsitiktinis juokelis
Pirkite www.ermitazas.lt ir laimėkite 1 iš 5 UPIXEL kuprinių!
Savaitgalį Anglijoje praūžė "V" muzikos festivalis (+ nuotraukų galerija)
v-festival-2013-logo.jpg

Taip pat čia žibėjo ir daugybė kitų gerai žinomų grupių bei atlikėjų – "Stereophonics", "The Courteeners", "James", "The Fratellis", "Travis", "FUN", Calvin Harris, Emeli Sande, Jessie J, "The Vaccines", "Ocean Colour Scene", "Maximo Park", Jamie Cullum, "Eels", "Basement Jaxx", Ellie Goulding, Rita Ora, Kendrick Lamar, Tom Odell, "Two Door Cinema Club", "Goldie Lookin' Chain" ar Jason Mraz – iš viso 80 įvairiausių roko, pop, hip hopo ar elektroninės muzikos grupių bei atlikėjų. Jie pasirodė keturiose scenose – "Virgin Media Stage", "4Music Stage", "The Arena Stage" ir "Futures Stage" (kuri anksčiau vadinosi "Virgin Media Undercover Stage"), o "Glee Club Comedy Tent" palapinėje pasirodymus surengė 24 "stand-up" komikai (tarp kurių – ir žymusis Eddie Izzard).

Deja, šiemet festivalyje turėjusi pasirodyti buvusio "Oasis" nario L. Gallagherio grupė "Beady Eye" buvo priversta atšaukti pasirodymą, nes jų gitaristas Gem Archer dar nepasveiko nuo patirtos galvos traumos.

Kasmetinis nuo 1996 metų priešpaskutinį rugpjūčio savaitgalį rengiamas "V" festivalis paraleliai vyksta dvi dienas dviejuose Anglijos miestuose – Esekse, Čelmsforde (Hylands parke) ir Pietų Stafordšyre (Weston parke). Šeštadienį koncertuojantys atlikėjai sekmadienį susikeičia vietomis. Trumpinys "V" reprezentuoja "Virgin Group" – festivalį finansuoja "Virgin Media", o transliuoja jai priklausantys televizijos kanalai "Channel 4" ir "4 Music".

Muzikinio leidinio "NME" užfiksuotos įspūdingiausios festivalio akimirkos – foto galerijoje.

"The Vaccines" sugrojo ne tik kūrinius iš savo dviejų albumų, bet ir naujausią singlą 'Melody Calling' iš būsimo trečiojo albumo. Jie nedaug bendravo su publika – tik pristatė grupės narius ir kelis kartus padėkojo miniai. Pasirodymą jie užbaigė žiūrovų mėgstamais 'I Always Knew' ir 'Norgaard'.

Tuo tarpu "Maximo Park", kurie pasirodė "4Music" scenoje, vokalistas Paul Smith intensyviai bendravo su publika ir demonstravo savo firmines pozas.
Jauna, bet jau nemenko pripažinimo sulaukusi atlikėja Laura Mvula atliko dainas iš savo debiutinio albumo "Sing to the Moon".
Tenesio rokeriai "Kings of Leon" sugrojo ne tik garsius savo hitus, bet pasiūlė pora naujų dainų iš būsimo šeštojo studijinio albumo "Mechanical Bull". Jie taip pat minimaliai bendravo su publika – tik paklausė, ar ji "nori pasilinksminti" ir po kiekvienos dainos padėkodavo. Po viso pasirodymo vokalistas Caleb Followill šūktelėjo "Greitai pasimatysim", tačiau nepatikslino, kur ir kada.

Pasirodžius reperiui Kendrick Lamar, gausiai lijo lietus ir todėl eilutės "Women, weed and weather" iš jo singlo 'The Recipe' atrodė visiškai nederančios, tačiau šėlstanti minia, rodos, net neatkreipė į tai dėmesio.
Katy B, prie kurios prisijungė šokėjos, surengė vieną nuotaikingiausių festivalio pasirodymų. Dainininkė prisipažino, kad antrame jos albume bus kur kas daugiau dainų apie gyvenimiškas situacijas nei jos debiutiniame "On a Mission".
"Two Door Cinema Club" savo 11-os dainų pasirodymą pradėjo 'Sleep Alone' ir 'Undercover Martyn', o baigė 'What You Know'. Šiame festivalyje jie pirmąkart pristatė ir savo naująjį singlą 'Changing Of The Seasons', kuris įeis į netrukus pasirodysiantį trijų dainų EP. Grupės lyderis Alex Trimble atskleidė, kad šią dainą sukūrė dar prieš metus, todėl jam labai keista pagaliau jį groti gyvai. Taip pat jis metė užuominą, kad kiti du EP kūriniai turėtų smarkiai nustebinti, mat juose grupė nemenkai nutolo nuo savo stiliaus.

JAV superžvaigždė Beyonce surengė įspūdingą 1,5 valandos šou, kuriame pasirodė su nauja "bob" stiliaus šviesių plaukų šukuosena, net septynis kartus pakeitė kostiumus ir atliko žymiausius savo 10-ies karjeros metų kūrinius, bet smarkiai nuliūdino prie televizorių laukiančius gerbėjus, neleisdama "Channel 4" transliuoti jos pasirodymo. Jį Beyonce baigė balade 'Halo', po kurios padėkojo žiūrovams už tai, kad jie suteikia jai įkvėpimo.

"Arena" scenoje groję "Everything Everything" daugiausia atliko kūrinius iš kol kas naujausio jų albumo "Arc".
"The Wire and Luther" aktorius Idris Elba išmainė didįjį ekraną į "Arena" sceną ir pademonstravo savo muzikinius sugebėjimus.
Sugrįžimui į "V" festivalį grupė "Eels" pasirinko vienodus "Adidas" kostiumus.Buvęs "The Coral" narys James Skelly su savo naująja grupe "The Intenders" ir keliomis akį traukiančiomis pritariamosiomis vokalistėmis grojo "Futures" scenoje.
Naujaisiais Mančesterio mesijais vadinami "The Courteeners" surengė stiprų pasirodymą, kurio dainas kaip įprastai žiūrovai dainavo kartu. Vokalistas bei gitaristas Liam Fray, kuris rugsėjo mėnesį vėl surengs akustinių koncertų turą, atrodė visiškai atsipalaidavęs ir lengvai valdė publiką.Parašyta: 2013-08-21 22:03  -  Kategorija: Renginiai  -  Parašė:
Komentarų nėra.
Norint rašyti komentarus, reikia prisijungti.

Atsiimkite prekes iš Pigu.lt parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose NEMOKAMAI*!
Visos teisės saugomos © 2018
Web dizaino sprendimas: ertin.lt / Programavimas: augustinasj
Kilo klausimų?
Susisiekite su mumis Skype - kissfm-lt arba el. paštu - info@kissfm.lt Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas